Free HTML5 Bootstrap Template by FreeHTML5.co

Hakkımızda

Harita Mühendisliği'nin temel görevleri; planlama çalışmaları için temel bilgileri üretmek (harita) ve üretilen bilgilerin sürekli güncelleştirmesini sağlamak ve planlama çalışmalarının zemin üzerinde uygulanmasını (aplikasyon) sağlamaktır. Bilgi çağı ile birlikte, yaşamımıza giren teknolojik yenilikler, her mesleğe olduğu gibi Harita Mühendisliği 'nde de zorunlu olarak yeni boyutlar getirdi.
SBU Harita, Mühendislik Hizmetleri'ni, çağımızdaki sürekli değişimleri ve gelişmeleri takip edip, geçmişten bugüne, başarı ile uygulamaktadır.Şirketimiz günümüz şartlarının jeodezik ve fotogrametri ihtiyaçlarını tespit ederek, bu ihtiyaçlara göre oluşumunu ve teknik altyapısını hazırlamış, teknolojinin en son ürünlerini şirket bünyesine dahil etmiş ve teknolojik gelişmeleri takip etmeye devam etmektedir.Firmamız bugüne kadar en son teknolojiyi kullanarak en doğru, en hızlı ve en ekonomik iş teslimi politikasından ödün vermeyerek çalışmalarını sürdürmektedir.SBU Harita ’nın ana çalışma ilkesi; mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde işin zamanında, istenilen tüm nitelikleri kapsayan, en verimli ve uygulanabilir şekilde işverenin isteklerinin en kısa sürede sonuca ulaşmasıdır.
* İşverenin yatırımına değer kazandıran,
* Yatırım dahilindeki diğer organizasyonlarla uyum içinde çalışan,
* Yatırımın başarıya ulaşmasını sağlayan,
* En uygun çözüm ve alternatif çözümler sunan,
* İşvereni sürekli uyaran ve bilgilendiren,
* Tüm ihtiyaçlarına (mesleğimizle ilgili) cevap veren,
* Profesyonel harita mühendislik hizmetlerini amaçlamaktadır.

Şirketimiz

İlkelerimiz

Yıllardır edindiğimiz sektörel birikimlerimizi, insana ve doğaya yakışır bir şekilde, çağdaş çizgilerle hayata geçirmek, yer aldığımız tüm sektörlerde, yeninin ve daha iyinin peşinde koşarak, bunları projelerimize yansıtmak, güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızı, gerçekleştirilen her projede hak ettiği yerde muhafaza etmektir.

Misyonumuz

‘‘Profesyonel ölçüm hizmetleri’’ sloganıyla uzman kadromuzla ve yenilik hedeflerimizle profesyonelliğin farkını müşterimize hissettirmek.

 

 

Vizyonumuz

Sektörü her an bir adım daha ileri taşıyarak sahip olduğumuz tecrübemizle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermektir.

Kuruluş

2008 yılında Serdar Burak USLU | Harita Proje Mühendislik Bürosu olarak faliyetine başlamıitır. 2018 yılında SBU Harita Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. olarak tüzel kişiliğe kavuşmuştur.